مزیت‌های ساخت فروشگاه اینترنتی در بیدُک چیست؟

مزیت‌های ساخت فروشگاه اینترنتی در بیدُک

اولین چیزی که از ساخت فروشگاه اینترنتی به ذهن می‌رسد وجود قالب و ظاهر شیک است که بعد از وارد کردن اطلاعات بلافاصله شروع به فروش کنیم!

اما به زیرساخت‌ها، نیازها و سرویس‌های اولیه یک فروشگاه اینترنتی کمتر توجه می‌شود و چیزی که بیشتر به چشم می‌آید ظاهری زیبا و دهان پر کن برای فروشگاه اینترنتی است.

وقتی تمام جوانب ساخت فروشگاه اینترنتی را در نظر می‌گیریم باید گفت بیدُک یک راهکار کامل برای فروش اینترنتی است. مجموعه‌ای از ابزارها، کانال‌های فروش و راهکارهای ارسال پرداخت و بازاریابی که در اختیار فروشگاه قرار می‌گیرند. بستری ابری که قابلیت ساخت و مدیریت فروشگاه اینترنتی بدون نیاز دانش فنی را برای افرادی که کالایی برای فروش دارند فراهم می‌کند.

در این مطلب به مهم‌ترین ویژگی‌های بیدُک می‌پردازیم تا اگر فکر ساخت فروشگاه اینترنتی در بیدُک در سر دارید بتوانید با اطلاعات بیشتری وارد دنیای فروش اینترنتی شوید.

اتصال به برترین سرویس دهنده‌های حوزه آنلاین

تمام فروشگاه‌های اینترنتی نیاز به پیش‌نیازها و زیرساخت‌هایی برای شروع کسب‌وکار اینترنتی دارند. بیدُک با همکاری و اتصال به برترین سرویس‌دهنده‌های حوزه آنلاین و خرید و فروش اینترنتی مانند درگاه‌های پرداخت متنوع، شیوه‌های برتر ارسال، سرویس‌دهنده‌های حوزه بازاریابی و تبلیغات آنلاین و…، زیرساخت‌ها را برای فروشنده‌ها فراهم کرده تا آن‌ها فقط با چند کلیک به این سرویس‌دهنده‌ها متصل شوند و تنها روی فروش خود تمرکز کنند.

– روش‌های متنوع ارسال کالا

یکی از عمده مشکلات فروشگاه‌های اینترنتی برطرف کردن چالش ارسال کالا است که می‌بایست کمترین دردسر را هم برای فروشنده و هم خریدار ایجاد کند. در نتیجه می‌تواند تأثیر مستقیم در روند کار فروشگاه اینترنتی و سطح رضایتمندی مشتریان داشته باشد.

می‌توان به جرئت گفت بیدُک با ارائه فروشگاه اینترنتی همراه با راه‌حل‌هایی برای ارسال کالا، در این حوزه پیشتاز است. شما با ساخت فروشگاه اینترنتی خود در بیدُک می‌توانید گزینه‌هایی مانند «حمل پستی بیدُک» و «الوپیک» را فعال کنید.

– درگاه پرداخت آنلاین

بیدُک با برترین سرویس ‌دهنده‌های حوزه‌ی پرداخت آنلاین وارد همکاری شده تا درگاه پرداختی امن را برای شما فراهم کرده و مشتریان شما با آسودگی خاطر خرید کنند و همین‌طور دغدغه‌های پرداخت را برای فروشگاه‌های اینترنتی‌ای که در بیدُک ساخته می‌شوند به حداقل برساند.

– کانال‌هایی برای فروش بیشتر

وقتی فروشگاه خود را می‌سازید اولین دغدغه و شاید بزرگ‌ترین آن‌ها فروش باشد. بیدُک برای این مسئله نیز راه‌حل‌هایی برای شما در نظر گرفته است.

با اتصال فروشگاه خود به یکی از کانال‌های فروش، علاوه بر برند سازی و دیده شدن هر چه بیشتر فروشگاه و کالاهای شما، شانس بالا بردن آمار فروش خود را نیز خواهید داشت.

«ترب» و «ایمالز» از مارکت های پربازدید که در بالاترین رتبه‌های جستجو قرار می‌گیرند در بیدُک در دسترس شما هستند.

– افزونه‌هایی که مدیریت را تکمیل می‌کنند

سرویس‌های دیگری در پنل مدیریت بیدُک در نظر گرفته شده که هدف آن‌ها تسهیل کار فروشنده‌ها در امر مدیریت فروشگاه اینترنتی است.

«سرویس پیامکی» یکی از این افزونه‌هاست که با بهره‌گیری از برترین سرویس‌دهنده در این حوزه، می‌توانید پیامک‌های مربوط به سفارش جدید را هم مشتری شما و هم خود شما به‌عنوان فروشنده دریافت کنید.

کارشناسان حساب‌های کاربری و پشتیبانی فروشگاه‌ها (Account Managers)

داشتن فروشگاه اینترنتی تنها به آماده بودن بستر نرم‌افزاری محدود نمی‌شود. در بهترین حالت، زیرساخت‌ها و سرویس‌ها بستر فروش را برای فروشنده اینترنتی فراهم می‌کنند. اما خود فروش چه می‌شود؟!

بیدُک برای این مرحله از کسب‌وکار هم راه‌حلی را در نظر گرفته است که جذابیت این سرویس را دو چندان می‌کند. کارشناسان حساب‌های کاربری (Account Managers) افراد با تجربه و تحصیل کرده در زمینه‌ی تجارت الکترونیک و فروش در بیدُک هستند که کسب‌وکارها را از ابتدای ساخت و فعال‌سازی فروشگاه تا زمان اولین فروش به‌صورت اختصاصی همراهی می‌کنند. حتی بعد از آن راه‌حل‌ها و مشاوره‌های حرفه‌ای را برای بقا و ارتقای کسب‌وکار ارائه می‌دهند. شما به عنوان فروشنده اینترنتی با وجود این کارشناسان نگران مشکلات و دغدغه‌های خود در زمان مدیریت فروشگاه نخواهید بود.

اجرای برنامه‌ی آموزشی برای کسب‌وکارها

نقطه‌ی قوت بیدُک این است که خود را تنها مسئول فنی و آماده‌سازی بستر فروش نمی‌داند. ساخت و به اشتراک‌گذاری ویدیوهای آموزشی کوتاه و نکته‌های بروز برای مدیریت فروشگاه اینترنتی و افزایش فروش در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ، و همین‌طور برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف و اختصاصی در حوزه‌های مختلف تجارت الکترونیک از خدمات قابل توجهی است که بیدُک برای رشد دانش کسب‌وکارهای در حوزه فروش اینترنتی در نظر گرفته است. بیدُک این را فهمیده است که تنها آماده‌سازی بستر برای فروش اینترنتی کافی نیست و غنی‌سازی دانش فروشنده‌ها در این زمینه باعث رشد و ارتقای کسب‌وکار آن‌ها خواهد بود.

بیدُک پلاس راه‌حلی اختصاصی برای کسب‌وکارهای بزرگ

کسب‌وکارها نسبت به سطحی که در بازار دارند نیازهای متفاوتی نیز دارند و باید به هر کدام نگرش متفاوتی داشت و بستری متناسب با اندازه کسب‌وکارها آن‌ها در حوزه آنلاین را فراهم کرد.

بیدُک با طرح‌های اشتراک خود از رایگان تا حرفه‌ای نیازهای کسب‌وکارها را تا حدودی در بخش‌های مختلف تقسیم کرده است اما کسب‌وکارهایی هستند که نیازهای بالاتر و متفاوت‌تری دارند و می‌خواهند که در بخش‌های مختلف سایت فروشگاه اینترنتی آن‌ها شخصی‌سازی و منحصر به فرد باشد.

در طرح بیدُک پلاس برای کسب‌وکارهای بزرگ‌تر راه‌حل‌های بزرگ‌تری نیز وجود دارد که با اجرای جلسات حضوری نیازهای آن‌ها شناسایی می‌شود و بعد از ارائه راه‌حل در قالب پروپوزال‌های اختصاصی نسبت به پیاده‌سازی آن در زمان‌بندی دقیق اقدام می‌شود. این موضوع جذابیت بیدُک را بالاتر می‌برد وقتی که برای تمام کسب‌وکارها از مبتدی تا پیشرفته راه‌حل برای حوزه فروش اینترنتی دارد.

امروزه نياز به داشتن يك فروشگاه آنلاين بيشتر از هر زمان ديگر احساس می‌شود.

راحتی، یکپارچگی و چابكی در طراحی يک فروشگاه آنلاين از مهم‌ترین ملزومات آن است. بيدُک يک بستر پويا برای انسجام‌بخشی به فروش آنلاين تحت وب و هماهنگ با شبکه‌های اجتماعی است كه می‌توانید با صرف كمترين زمان ،بيشترين بازدهی را از اين ابزار هوشمند داشته باشيد. ما در گيمی ها توانستيم با همكاری تيم حرفه‌ای و بااخلاق بيدك در كمتر از سه ماه يک فروشگاه اينترنتی استاندارد در زمينه گيم و کنسول‌های بازی معرفی نماييم و به‌جای تمركز بر برنامه‌نویسی و طراحی سايت، انرژی خود را بر توليد محتوا و بازاریابی گذاشته و در مدت زمان كوتاهی به فروشی منطقی دست يابيم.
از تيم بيدُک كمال تشكر را داريم.


میثم گیاهی – مدیر عامل گارانتی آروند و مدیر فروشگاه گیمیها

برخی ویژگی‌های مهم بیدُک پلاس:

– ظاهر اختصاصی

قالب اختصاصی بر اساس نیازهای شما و مشتری طراحی و پس از تائید شما روی فروشگاه اینترنتی پیاده‌سازی می‌شود.

– آمار و گزارش‌های مفصل فروش

قابلیت اتصال به سرویس‌های آنالیز گوگل (Google Analytics) برای دریافت گزارش و بررسی سفارش‌ها و مشتریان

– پهنای باند بی‌نهایت و فضای نامحدود

برطرف شدن دغدغه پهنای باند و فضای ذخیره‌سازی ابری نامحدود

دیگر ویژگی‌های بیدُک

 • درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی
 • مدیریت بی‌نهایت کالا و سفارش
 • فضای ذخیره‌سازی و پهنای باند بی‌نهایت
 • دامنه اختصاصی
 • نماد اعتماد الکترونیکی اختصاصی
 • بهینه‌شده برای موتورهای جستجو
 • تنظیمات نمایش در نتایج موتورهای جستجو
 • ارسال پیامک سفارش جدید برای خریدار و فروشنده
 • امکان تعریف روش‌های ارسال به میل خودتان
 • امکان اضافه کردن تگ برای بهبود جستجوی کالاها
 • ویژگی و شاخه‌های از پیش آماده برای ثبت کالای جدید
 • تخفیف ویژه سرویس ارسال پستی بیدُک

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید