چرا باید فروشگاه اینترنتی ساخت؟

چرا باید فروشگاه اینترنتی ساخت؟

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک اصطلاحی است برای هر نوع کسب و کار یا معامله تجاری که در بستر اینترنت انجام می‌شود. این موضوع به مصرف‌کننده‌ها این امکان را می‌دهد که بدون موانعی مانند زمان و مسافت، محصولات و خدمات مورد نظر خود را به‌صورت الکترونیکی تهیه کنند. از دیگر مزیت‌های منحصر به فرد تجارت الکترونیک می‌توان به دسترسی ساده، سریع و شبانه‌روزی به میزان وسیعی از محصولات و خدمات، که می‌تواند با سرویس‌هایی مانند پرداخت و حمل و نقل همراه شود، اشاره کرد. خرید و فروش کالاها در بستر اینترنت مانند دیگر فنّاوری‌های دیجیتال نیز محبوبیت و تب خاصی را در میان مردم ایجاد کرده و سال‌های اخیر تعداد زیادی از فروشگاه‌های اینترنتی در داخل و خارج از کشور در این حوزه فعالیت دارند و موفقیت چشمگیری نیز داشته‌اند و در این بین سایت‌های فروشگاه سازی مانند بیدک هستند که بستری را برای ساخت فروشگاه اینترنتی فراهم می‌کنند. به حدی این موضوع رشد کرده که به شبکه‌های اجتماعی نیز نفوذ کرده است و کسب و کارها از این بستر برای اطلاع رسانی، برند سازی، تبلیغ و حتی فروش کالا نیز استفاده می‌کنند.

خرید اینترنتی

فرآیند جست و جو برای محصولات و خدمات و در نهایت خریداری کردن آن‌ها در اینترنت به عنوان خرید اینترنتی شناخته می‌شود. اصلی‌ترین برتری خرید اینترنتی برای مصرف کننده‌ها می‌تواند پیدا کردن و خرید هر آیتمی که نیاز دارند (بعضی مواقع با قیمتی پایین‌تر) بدون اینکه از خانه یا محل کار خود خارج شوند باشد. زیرا بعد از خرید محصولات به محلی که آن‌ها حضور دارند توسط فروشگاه اینترنتی حمل می‌شود در حالی که یا قبلاً مبلغ آن آنلاین پرداخت ‌شده یا می‌تواند همان درب منزل یا آدرسی که محصول فرستاده شده پرداخت شود. خرید اینترنتی زمانی می‌تواند به خوبی خودنمایی کند که در هزینه‌ها، هنگامی که مصرف کنندگان اقدام به خرید حضوری از فروشگاه‌های فیزیکی می‌کنند، کاسته می‌شود و حتی در خرید آنلاین می‌توانند از تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه‌ای که در این بستر فراهم است استفاده کنند.

فروش اینترنتی

فروشنده‌های این نوع کسب و کار برای آماده‌سازی بستر خرید اینترنتی برای مصرف‌ کننده‌ها، نیاز به ساخت فروشگاه اینترنتی دارند که بتوانند محصولات خود را عرضه کنند. داشتن فروشگاه اینترنتی مزیت‌هایی مانند هزینه‌های راه‌اندازی و نگهداری کم نسبت به فروشگاه فیزیکی، ایجاد فرصت و کانال بیشتر، دستیابی به وسعت بیشتری از مشتریان حتی از لحاظ جغرافیایی، قابل دسترس بودن 24 ساعته فروشگاه اینترنتی که می‌تواند مزیت رقابتی بزرگ نسبت به بقیه هم‌صنفی‌های آن‌ها باشد، جذب مشتریان بیشتری که شاید در حالت عادی جذب محصولات یک مغازه فیزیکی نشوند، ساختن کاتالوگی از محصولات شما با توضیحات و عکس‌های مختلف که دیگر نیازی به توضیح شفاهی هر محصول نخواهد داشت و ... که همه و همه در صرفه‌جویی وقت و هزینه‌های هم مشتری و هم فروشنده تأثیر بسزایی خواهد داشت.

به جمع 8000+ مشتری بیدک بپیوندید

ساخت فروشگاه اینترنتی
هنوز برای فروش اینترنتی مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم
021-88674965
ورود
بازیابی رمز عبور
شروع کار در بیدک
عضویت در بیدک به معنای قبول شرايط و قوانين استفاده از بيدک و ملاحظات حريم خصوصی ميباشد.
شروع کار در بیدک

در حال ساخت فروشگاه