ویژگی های بیدک

روش‌های متنوع ارسال کالا

یکی از عمده مشکلات فروشگاه‌های اینترنتی برطرف کردن چالش حمل کالا است که می‌بایست کمترین دردسر را هم برای فروشنده و هم خریدار ایجاد کند. زیرا می‌تواند تأثیر مستقیم در روند کار فروشگاه اینترنتی و سطح رضایتمندی مشتریان داشته باشد. می‌توان به جرأت گفت بیدک با ارائه فروشگاه اینترنتی همراه با راه‌حل‌هایی برای حمل، در این حوزه پیشتاز است. شما با ساخت فروشگاه اینترنتی خود در بیدک می‌توانید در قسمت "حمل و پرداخت" در پنل کاربری خود گزینه‌هایی مانند "حمل پستی" و "حمل توسط فروشگاه" را فعال کنید.

قرارداد مستقیم بیدک با پست جمهوری اسلامی ایران باعث شده که شما تنها با چند کلیک و راه‌اندازی حمل پستی خود به‌صورت سالانه، از امکاناتی مانند تحویل گرفتن کالا توسط مأمور در مبدأ و ... استفاده نمایید. "حمل پستی" تنها در طرح‌های اشتراک "حرفه‌ای" و "ویژه" قابل اجرا خواهد بود.

اگر قصد دارید حمل کالا توسط خودتان صورت بگیرد، می‌توانید گزینه "حمل توسط فروشگاه" را نیز فعال کنید و تعرفه‌های خود را برای حمل وارد کنید که به مشتری نمایش داده شود. "حمل توسط فروشگاه" در تمامی طرح‌های اشتراک قابل اجرا است.

شرکت‌های واسط پستی دیگری نیز که در حوزه تجارت الکترونیک فعال هستند وارد فاز عقد قرارداد با بیدک شده‌اند که به زودی برای ارائه گزینه‌های بیشتر و متنوع تر، به مجموعه بیدک اضافه خواهند شد.

درگاه پرداخت آنلاین

بیدک با پککو (تجارت الکترونیک پارسیان) وارد همکاری شده تا درگاه پرداختی امن را برای شما فراهم کرده و مشتریان شما با آسودگی خاطر خرید کنند و همین‌طور دغدغه‌های پرداخت را برای فروشگاه‌های اینترنتی‌ای که در بیدک ساخته می‌شوند به حداقل برساند.

شما می‌توانید با ساخت فروشگاه خود در بیدک از دو روش "درگاه آنلاین بیدک" و "درگاه آنلاین کارمزدی" استفاده کنید که در روش اول یعنی درگاه پرداخت آنلاین بیدک ۱۲ روز پس از سفارش، طرح "حرفه‌ای" ۵ روز پس از سفارش، طرح "ویژه" در لحظه به کیف پول فروشگاه واریز می‌شود و شما هر زمان که بخواهید می‌توانید کیف پول خود را تصفیه کنید. در روش دوم یعنی "درگاه آنلاین کارمزدی" مبلغ سفارش‌ها هر روز صبح پس از کسر کارمزد در طرح اشتراک "رایگان" 5 درصد، "حرفه‌ای" 2 درصد و بدون کسر کارمزد در طرح اشتراک "ویژه" به حساب بانکی فروشگاه واریز خواهد شد. همچنین فروشگاه‌ها می‌توانند فقط در طرح اشتراک "ویژه" دو روش "درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی" و "پرداخت کارت به کارت" را فعال نمایند.

مدیریت کالا و سفارش

مزیت دیگری که بیدک را نسبت به رقبای خود متمایز نشان می‌دهد این است که فروشگاه داران می‌توانند تعداد بی‌نهایت کالا را وارد فروشگاه خود کنند و این موضوع زمانی نمود پیدا می‌کند که شما در هر نوع طرح اشتراکی که باشید حتی رایگان، این امکان را از دست نخواهید داد. حتی سفارش‌های فروشگاه شما نیز در هر طرح اشتراکی می‌شود بی‌نهایت باشد و شما به راحتی می‌توانید کالاها و سفارش‌های خود در پنل کاربری خود، بدون سردرگمی و از دست دادن اطلاعات مدیریت کنید.

فضای ذخیره ‌سازی و پهنای باند

بیدک شما را به عنوان فروشگاه دار اینترنتی در محتوای کالاهایی که وارد می‌کنید بخصوص در عکس کالاها در هیچ‌کدام از طرح‌های اشتراک محدود نمی‌کند. شما می‌توانید هر تعداد عکس را برای کالاهای خود وارد کنید بدون اینکه سرعت فروشگاه شما پایین بیاید. همین‌طور ترافیک سایت و تعداد مشتریان که وارد یک سایت فروشگاه اینترنتی می‌شوند یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی است که می‌تواند بازخورد فوق‌العاده تأثیرگذاری در میزان رضایت و تجربه کاربری مشتریان در فروشگاه شما داشته باشد. زیرا بار زیاد ترافیک مشتریان می‌تواند موجب پایین آمدن سرعت و در مواقع اوج این ترافیک به از دسترس خارج شدن فروشگاه اینترنتی بیانجامد. اما بیدک این محدودیت را نیز در تمامی طرح‌های اشتراک از میان برداشته تا شما هیچ‌گاه دغدغه ترافیک مشتریان خود را، با استفاده از پهنای باندی بی‌نهایت نداشته باشید.

دامنه اختصاصی

فروشگاه‌هایی که در بیدک ساخته می‌شوند، در مرحله اول و طرح اشتراک رایگان آدرس فروشگاه آن‌ها تحت دامنه بیدک ساخته می‌شود. بعد از ارتقای طرح اشتراک گزینه دریافت دامنه اختصاصی در پنل کاربری آن‌ها فعال می‌شود و فروشگاه‌ها می‌توانند دامنه (ir.) را تهیه کنند و روی فروشگاه خود پیاده نمایند تا از آن زمان به بعد آدرس اینترنتی آن‌ها از دامنه بیدک خارج می‌شود و تنها کالا، سفارش، مشتریان خود را از طریق بیدک مدیریت کنند.

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و طراحی

شاید خیلی از کسب و کارها که در حال حاضر فروش فیزیکی دارند یا حتی کسانی که قصد فروش اینترنتی دارند ولی تا به حال تجربه‌ای در این زمینه نداشته‌اند، اصلی‌ترین واهمه‌ی آن‌ها برای ورود به فضای آنلاین و ساخت فروشگاه اینترنتی نداشتن دانش فنی برای ساخت سایت یا فروشگاه اینترنتی باشد. ترس آن‌ها نیز درست است زیرا از حوزه تخصصی آن‌ها خارج است و نیاز آن‌ها با سخت بودن این روند به دلسردی منجر می‌شود. در این بین سرویس های فروشگاه سازی هستند که برای ساخت فروشگاه به دانش فنی نیاز دارند که عملاً باری را از دوش کسب و کارها برنمی‌دارد.

اما بیدک با به حداقل رساندن دشواری روند مدیریت فروشگاه اینترنتی و بدون نیاز به دانش فنی، ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌حل‌ها را در اختیار شما قرار داده تا با هر سطحی از دانش بتوانید فروشگاهی که در بیدک می‌سازید را به راحتی مدیریت کنید.

بهینه شده برای موتورهای جستجو

وجه تمایز دیگری که در حالت عادی دیده نمی‌شود، بهینه شدن فروشگاه اینترنتی ساخته‌ شده در بیدک برای موتورهای جستجو است که با کمی تأمل می‌توان فهمید که بزرگ‌ترین نکته در بازاریابی آنلاین "بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو" است که بیدک با رعایت و اعمال روش‌های بهینه‌سازی با توجه به محتوای کالایی که وارد می‌کنید به شما کمک می‌کند که در جستجوی مشتری‌ها برای رسیدن به کالای مورد نظرشان، کالای شما در نتیجه جستجوی آن‌ها در موتورهای جستجو مانند گوگل، رتبه خوبی داشته باشد و مشتری را به کالای شما نزدیک کند.

به جمع 8000+ مشتری بیدک بپیوندید

ساخت فروشگاه اینترنتی
هنوز برای فروش اینترنتی مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم
021-88674965
ورود
بازیابی رمز عبور
شروع کار در بیدک
عضویت در بیدک به معنای قبول شرايط و قوانين استفاده از بيدک و ملاحظات حريم خصوصی ميباشد.
شروع کار در بیدک

در حال ساخت فروشگاه