بات تلگرامی بیدک چه کمکی به فروش اینترنتی شما می‌کند

کاربرد بالای شبکه‌های اجتماعی و رشد جهشی این بستر در چند سال اخیر، رشد روز به روز تکنولوژی را در این فضا به همراه داشته و حتی به سرعت وارد محیط تجاری شده است.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی توسط کسب و کارها با ایجاد پل ارتباطی با مشتریان شروع شد و کم‌کم با افزایش کاربران در این فضا مخصوصاً تلگرام و اینستاگرام، به فکر بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی افتادند و از آن برای برند سازی و تبلیغات استفاده کردند. حال این موضوع به فروش آنلاین خرده فروشان در این فضا تبدیل شده و از محیط‌هایی مانند تلگرام و اینستاگرام برای فروش اینترنتی استفاده می‌کنند.

فروش در شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام با بستری عکس محور بودن می‌تواند فضای خوبی برای نمایش محصولات باشد. ولی ضعف‌هایی هم مانند عدم امکان بارگذاری لینک در پست دارد که کاربرد آن را نسبت به رقیب خود در حوزه خرید و فروش اینترنتی، یعنی تلگرام پایین آورده است. تلگرام تمام امکانات را باهم دارد و حتی با محبوبیت و افزایش کاربران، سازندگان آن را وادار به بهبود و ارتقای ویژگی‌های آن نموده است. این فضا با خاصیت گفتگو محور بودن می‌تواند تعامل خوبی میان فروشندگان و خریداران ایجاد کند، ولی همچنان خرید و فروش آنلاین در تلگرام سختی‌های خاص خود را دارد. به‌طور مثال مشتری محصول را می‌بیند و برای سفارش در پروفایل شخصی فروشنده با او ارتباط می‌گیرد. کد محصول را می‌دهد و پس از پرداخت وجه سفارش (به‌صورت کارت به کارت) توسط مشتری و چک شدن کد پیگیری پرداخت توسط فروشنده، کالا برای خریدار ارسال می‌شود. تمام این روند دستی و گاهی اوقات با تماس تلفنی انجام می‌شود که فوق‌العاده روند وقت گیری برای فروشنده به‌ویژه هنگام ترافیک سفارش‌ها است و سردرگمی را برای او به همراه خواهد داشت.

اما راه حل چیست؟

فناوری ربات تلگرام که توسط سازندگان این برنامه به‌منظور کاربردهای بسیاری طراحی شده که یکی از آن‌ها می‌تواند پیاده سازی روند سفارش کالا باشد. تمام این روند که دستی توسط فروشنده و خریدار انجام می‌شد حالا در قالب یک ربات انجام می‌شود و فروشنده دیگر زحمتی جز مدیریت سفارش‌ها نخواهد داشت.

telegram-bot

ربات تلگرام بیدک

رباتی در بیدک طراحی شده است که تمامی روند خرید فروش آنلاین، از ثبت کالا تا پرداخت سفارش توسط خریدار را در خود جای می‌دهد. مدیریت آسان بر سفارش‌ها و مشتری‌های خود داشته باشید و روندی ساده و سریع را برای خرید در اختیار مشتری‌های خود قرار دهید.

بیدک که از ابتدا با هدف آسان سازی و سرعت بخشیدن به کسب و کارها و ایجاد بستری برای فروشندگان در فضای اینترنتی شکل گرفت، محیطی برای ساخت فروشگاه اینترنتی با قابلیت‌های متفاوت و بروز در اختیار آن‌ها قرار داد و اکنون به این فکر افتاده است که کانال‌های فروش برای فروشندگان در شبکه‌های اجتماعی را گسترش دهد تا بتوانند با یک تیر دو نشان بزنند. هم فروش خود را در شبکه‌های اجتماعی با استفاده از ربات تلگرام با ویژگی‌های جدید بهبود ببخشند و هم فروشگاه اینترنتی‌ای داشته باشند، که حتی بتوانند از طریق پنل فروشگاه خود در بیدک سفارش‌ها خود را در هر کانال فروشی مدیریت کنند.

اما ویژگی‌های این ربات تلگرامی در بیدک چیست؟

– ثبت کالا تنها با فرستادن نام، عکس و قیمت آن به ربات
– ایجاد لینک خرید اختصاصی برای هر کالا
– خرید محصول بدون نیاز خارج شدن خریدار از کانال تلگرام
– ثبت سفارش به‌صورت سیستمی
– استفاده از درگاه پرداخت آنلاین برای تسهیل در پرداخت
– ثبت اطلاعات مشتریان بدون نیاز به وارد کردن دوباره اطلاعات در خریدهای بعدی
– دسترسی به تمام سفارش‌ها و اطلاعات آن‌ها در پنل کاربری بیدک

اگر تلگرام را برای فروش کالاهای خود بصورت آنلاین انتخاب کرده‌اید، بیدک ویژگی‌های منحصر به فرد و جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا مدیریت آسان‌تر و سریع‌تر بر سفارش‌های خود داشته باشید که فروش بیشتر و رضایتمندی مشتری‌های شما را به همراه خواهد داشت.

4 نظر

  1. عالیست واگر قیمت هه میداشت خوب بود رباط ودرگه خرید انلاین واحتمالا طراحی اپلیکیشن به جای سایت آجیل ابراهیم نژاد هستم تنوع اجناس ما زیاد ازجمله انواع خشکبارقیصی و…ajileebrahimnezhad@کانال ماست

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید