اتصال درگاه پرداخت آنلاین به فروشگاه اینترنتی: پی پینگ

داشتن یک روش پرداخت یکی از اساسی‌ترین نیازهای یک فروشگاه اینترنتی محسوب می‌شود. برای اینکه مشتری‌های یک فروشگاه آنلاین به آخرین مرحله خرید برسند، نیاز به درگاه پرداخت آنلاین دارد.

بیدُک راهکارهای متنوعی برای راه‌اندازی روش پرداخت در فروشگاه اینترنتی‌هایی که ساخته می‌شود، در نظر گرفته است که پی پینگ یکی از این روش‌های پرداخت است.

راهنمای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین پی پینگ

فروشگاه ساز بیدُک برای فروشگاه‌های اینترنتی خود به‌عنوان یکی از روش‌های پرداخت، درگاه آنلاین پی پینگ را در نظر گرفته است.

برای فعال کردن درگاه پی پینگ روی فروشگاه خود در بیدُک نیاز است در ابتدا حساب خود در پی پینگ را به ترتیب زیر فعال کنید.

1- به پنل مدیریت فروشگاه خود در بیدُک رفته از منوی سمت راست گزینه‌ی پرداخت بزنید. بعد از تکمیل کردن اطلاعات پرداخت وارد صفحه روش‌های پرداخت می‌شوید و در این صفحه اولین قسمت “درگاه آنلاین بانکی (اتصال به PayPing)” است که با دکمه سوییچ گوشه سمت چپ بالای این قسمت می‌توانید این درگاه را فعال کنید.

PayPing0-1

2- در این مرحله باید وارد حساب خود در پی پینگ شوید یا اگر هنوز حسابی ندارید روی «عبارت ثبت‌نام نکرده‌اید» کلیک کنید.

PayPing1-1

3-  در اولین مرحله ساخت حساب کاربری در پی پینگ باید نوع حساب خود را انتخاب کنید که حتماً روی گزینه «ثبت‌نام تجاری» کلیک کنید.

PayPing2-1

4- در این مرحله اطلاعات حساب خود را از جمله نام کاربری پی پینگ (که می تواند همان نام فروشگاه شما در بیدُک باشد) ایمیل، نام کسب‌وکار (به فارسی) و رمز عبور را وارد کنید و روی دکمه «ثبت‌نام» بزنید.

PayPing3-1

5- همان‌طور که در پیام این صفحه می‌بینید، ایمیلی برای شما فرستاده ‌شده که باید حساب پی پینگ خود را تائید کنید. بعداً هم می‌توانید این کار رو انجام دهید. روی دکمه «ادامه» بزنید.

PayPing4-1

6- شما وارد حساب کاربری خود در پی پینگ می‌شوید و  باید مجوز استفاده حساب پی پینگ خود در بیدُک را با کلیک روی دکمه «بله اجازه می‌دهم» صادر کنید تا درگاه پی پینگ به فروشگاه شما متصل شود.

PayPing5-1

و در آخر با مراجعه دوباره به پنل کاربری خود در بیدُک می‌بینید که در قسمت پرداخت درگاه پی پینگ شما فعال است.

برای فعال کردن روش پرداخت خود به پنل مدیریت فروشگاه بروید و از قسمت پرداخت روش پرداخت مورد نظر خود را پرداخت کنید.

2 نظر

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید