معرفی فروشگاه‌های برتر بیدُک (بقالی آنلاین)

شاید این حرف برای من و شما تکراری شده باشد از بس که گفته‌ایم، “هر کسی کالایی برای فروش داشته باشد می‌تواند فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کند.” اما هرچقدر که این موضوع را بگوییم بازم کم است زیرا لمس ایده‌های نو و ناب می‌تواند دید خوبی از عملی شدن این موضوع به شما بدهد.

تولید محصولاتی که میلیون‌ها ایرانی روزانه و به دفعات از آن‌ها استفاده می‌کنند (و روی ایرانی بودن  این نوع محصولات نیز حساس‌اند) می‌تواند ایده خوبی برای در دست گرفتن تمایل حال حاضر بازار و تسلط بر جوی که در بازار حاکم شده است باشد. چه برسد به اینکه این ایده کانالی برای فروش اینترنتی نیز تدارک دیده باشد.

بقالی آنلاین، فروشگاه اینترنتی ساخته شده بیدُک، این خلأ را در بازار اینترنتی پیدا کرده و با فروش چای و عسل‌های کاملاً ایرانی به فکر در دست گرفتن این محدوده از بازار فروش اینترنتی است.

baqali-online--front

بهتر است نحوه راه‌اندازی این ایده را از زبان خودشان بخوانیم:

« بقالی آنلاین با تکیه بر مدیرانی شروع کرده است که سابقه‌ای طولانی و موفق در صنعت غذایی کشور و ارائه محصولات جدید و باکیفیت داشته‌اند. ما محصولاتی ارائه می‌کنیم که:

۱- همگان نمی‌توانند این سطح از کیفیت آن را به دست آورند. یعنی در این نوع محصولات کیفیت‌های ممتاز به دلایل متفاوتی (یکیش محدود بودنش) فقط در دسترس افرادی محدود و خاص قرار می‌گیرد. ما بالاترین کیفیت این محصولات را از طریق فروش اینترنتی در www.Baqaalionline.com در دسترس مشتریانمان قرار می‌دهیم.

۲- برای بدن انسان مفید باشند. چای ما ۱۰۰ درصد طبیعی و عسل ما ۱۰۰درصد خالص و طبیعی است و با انواع آزمایش‌ها سلامت آن‌ها را بررسی و کنترل می‌کنیم.

چای سیاه و چای سبز ما از مزارع چای شمال دست‌چین شده‌اند. این چای فاقد هرگونه رنگ، اسانس و یا هرگونه افزودنی دیگر است. برای همین رنگش کمتر از رنگ چای‌های خارجی است. رنگ و اسانس شاید کالا را جذاب کند اما باعث ایجاد انواع بیماری‌ها می‌شوند. البته از آنجا که برگ‌های باکیفیت چای محدود هستند مقدار چای بقالی آنلاین در هر سال محدود است. عسل بقالی آنلاین از مطمئن‌ترین کندو داران کشور تأمین و مراحل پیچیده‌ی انواع آزمایش‌های علمی را گذرانده تا کیفیت اصیل و واقعی باشد. علاوه بر تست پارامترهای مرغوبیت، ما تست‌های سم‌شناسی هم برای عسل انجام می‌دهیم تا اگر زنبور از گیاهی استفاده کرده که سمی بوده است مشخص شود. درواقع بقالی آنلاین بنا دارد به مصرف‌کننده خاص ایرانی کالای باکیفیت و خاص ایرانی برساند.»

منتظر ایده‌های ناب شما در بیدُک هستیم تا با ارائه بهترین سرویس‌ها برای فروشگاه اینترنتی اختصاصی‌تان ، شما را در مسیر تحقق ایده و رؤیاهایتان همراهی کنیم.

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید